krótko lecz na zawsze

Długie kawiarniane popołudnie. Spotkanie i niedokończona, sprzed lat, rozmowa czekająca na swój finał. I mądrość, że przecież wcale nie o to chodziło.

Historię życie pisze, nie kronikarze.

Możesz również polubić

10 komentarzy

 1. ~Nobody

  Zgadza się. Dlatego życie (każdego człowieka) jest najlepszą z możliwych do napisania książek! :) Nic bardziej realnego i wyrazistszego jak ono właśnie… Takie historie nigdy 2 razy się nie powtarzają… ;) Bo i my jesteśmy jedyni i niepowtarzalni… :)Pozdrawiam ciepło! :*

 2. ~Margarithes

  przecież nic nie ma na zawsze… ktoś mi tak powiedział, hm…

 3. ~moje

  Historia pisze sie sama.

  1. Tomasz

   Będę się upieral przy swoim :)

   1. ~moje

    Też jestem uparta :D

 4. ~sia-ka

  “kronikarze” idealizują, albo dochodzą nieraz do różnych skrajności… potem człowiek pragnie takiego, pięknego życia (Utopii) i nie potrafi się odnaleźć w tym normalnym, gdzie istnieje dobro i zło… a historia- nie jest zmyślona… chociaż jakaś nadzieja… Pozdrawiam i z Panem Bogiem :)Wracam po weekendzie ;)

 5. ~ladydarkgreen

  Historie życie pisze, historie rodzą się, dojrzewają, z czasem umierają i nic by po nich nie pozostało gdyby nie kronikarze. I tylko jedno pytanie: koło się zamyka? Pozdrawiam

  1. Tomasz

   Niezupelnie. Historia, żeby istnieć nie potrzebuje naszej pamięci.

   1. ~ladydarkgreen

    ale czym byłaby historia bez naszej pamięci?

 6. ~Biedronka.

  Historia pisze życie, kronikarze tylko ją znaczą umownym znakiem słowa.A słowo żyje i nie da się zamknąć w kronice czasu….Biblia jest życiem!

Dodaj komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.